0Shares

Çdo vend në rast krizash apo fatkeqësish natyrore duhet të ketë produkte ushqimore e jo ushqimore rezervë për tu dalë në ndihmë banorëve, njofton Klan Kosova.

Zyrtarët e Qeverisë së Kosovës kanë thënë se i kanë gjërat esenciale, por sasia e tyre, lista e vendndodhja po konsiderohen si sekrete shtetërore.

Ekonomistët e përfaqësuesit e shoqatës që mbrojnë konsumatorët, po shfaqin dyshime, nëse vendi ka rezerva mjaftueshëm. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)