0Shares

Real Madridi e ka refuzuar ofertën e Napolit për mbrojtësin Ricardo Carvalho.

Portugezi 34-vjeçar nuk ka pasur shumë hapësira te Los Blancos dhe është pritur largimi i tij, mirëpo Jose Mourinho ka ndërruar mendje.

Duke qenë se mbrojtja e Realit nuk po funksionon si duhet dhe ka probleme me suspendime dhe lëndime, trajneri i klubit ka vendosur ta mbajë futbollistin me përvojë.

Carvalho kaloi te Reali në vitin 2010, ndërsa pjesën më të madhe të karrierës e kaloi te Porto dhe Chelsea. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)