0Shares

Menaxheri i QPR, Harry Redknapp, thotë se ai nuk llogarit në shërbimet e Djibril Cisse.

Sulmuesi francez është lidhur me një varg klubesh, përfshirë edhe Lille, dhe Redknapp është i gatshëm ta shesë nëse pranon një ofertë për të.

“A mund të largohet Cisse? Po, nëse ne pranojmë ndonjë ofertë për të. Mendoj se ai dëshiron të vazhdojë më tej dhe të luajë”, ka thënë Redknapp. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)