0Shares

Real Madridi ka ringjallur interesimin për mesfushorin e Manchester Cityt, David Silva.

El Economista shkruan se presidenti i Realit, Florentino Perez, synon të bëjë një ofertë formale për Silvan për të testuar situatën për një rikthim të mundshëm të tij në Spanjë.

Silva më herët gjatë këtij sezoni tha se ishte lajkatuar me mënyrën se si tifozët e Realit e mirëpritën atë gjatë ndeshjes së Ligës së Kampionëve, që duket se ka nxitur interesimin Perez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)