0Shares

Mbrojtësi i Interit, Andrea Ranocchia, ka lëvduar shpritin luftarak të klubit, duke thënë se zikaltrit gjithmonë besojnë në vete.

“Ne fituam në Coppa Italia pasi kemi besuar deri në fund dhe nuk dorëzohemi kurrë. Tani ne kemi dy ndeshje të vështira, por do të jetë kënaqësi t’i luajmë”.

“Roma ka sulmues shumë të mirë, ata sulmojnë dhe tentojnë t’iu lodhin”, është shprehur Ranocchia. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)