0Shares

Sergio Ramos thotë se Real Madridi meritoi të fitojë me rezultat 3-1 në takimin e mbrëmshëm ndaj Barcelonës, dhe ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij, Cristiano Ronaldo, si “më të mirin në botë”.

“Për mua, Cristiano është më i miri në botë, dhe gjithmonë është dëshmuar në këto lloje të ndeshjeve”.

“Ne ia dolëm shumë mirë pasi kundër Barcelonës është e komplikuar të gjenden hapësira. Rezultati ishte i merituar”, ka thënë Ramos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)