0Shares

Deputetin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Burim Ramadani, dikush është duke e kërcënuar.

Ai ka shkruar në rrjetin social facebook, se dikush është duke e kërcënuar, mirëpo i ka porositur që të mos e shqetësojnë, sepse nuk ua ka frikën.

“O fundamentalistë mos më shkruani më mesazhe kërcënuese në inbox, sepse nuk po më frikësoni. Prandaj, mos më lodhni!”, ka shkruar Ramadani në profilin e tij, transmeton ORAinfo.


“Ki frig allahun se ske ku me shku, vdekja po të afrohet”, është ky mesazh që Burim Ramadani, ka postuar në rrjetin social facebook, duke bërë të ditur në të njëjtën kohë edhe emrin e personit që i ka dërguar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)