0Shares

Më datën 21 Mars në ora 11:00 në Qendrën kulturore “Mensur Zyberaj” për nder të ditës ndërkombëtare të poezisë mbahet orë poetike, me tematikë poezia e Xhevdet Bajraj.

Kështu ka bërë të ditur Zyra për medie e komunës së Rahovecit.

Poeti Xhevdet Bajraj tash e sa vjet jeton e krijon larg vendlindjes.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)