0Shares

Dragan Radovic i ka uruar fitoren në ndeshjen gjysmëfinale Pejës, ndërsa ka theksuar se skuadra e tij është e re dhe do ta pres Play Off-in.

Trajneri i Bashkimit humbjen e tij e ka lidhur me mungesën e opsioneve në sulm dhe me probleme financiare, për të cilat tha se tani janë kaluar dhe skuadra do të rimëkëmbet.

Peja fiton me vështirësi ndaj Bashkimit, prek finalen e Kupës së Kosovës Peja fiton me vështirësi ndaj Bashkimit, prek finalen e Kupës së Kosovës

“Fillimisht, urime skuadrës së Pejës për fitoren dhe arritjen në finale. Fitorja e Pejës ishte e merituar edhe pse ne arritëm ta rrezikojmë atë”, ka thënë pas ndeshjes trajneri i Bashkimit.

“Nuk kam pasur shumë zgjidhje në sulm dhe kjo ndikoi në fund të ndeshjes”, përcjell Telegrafi.

“Bashkimi ka pasur probleme financiare dhe këto i ka kaluar. Tani jemi një skuadër e re dhe duam të kualifikohemi dhe të jemi sa më të fortë në Play Off”, përfundoi Radovic. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)