0Shares

E papërshkrueshme nga shkatërrimi dhe pa asnjë keqardhje ndaj asaj që botët e reja sjellin në çdo kohë vazhdon të jetojë aty nën frymën e të gjitha epokave.

Qyteti i dytë më i madh pas Mynihit në regjionin e Bavarisë gjithmonë është menduar të jetë krijuar nga mitet dhe legjendat.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)