0Shares

Besiktasi e ka ndërprerë kontratën e Ricardo Quaresmas pas një takimi që drejtuesit e klubit e patën me portugezin.

Ndërprerja e marrëveshjes ishte miqësore dhe e dyanshme duke bërë që futbollisti të jetë lojtar i lirë.

Klubi turk ia ka paguar rrogën për katër muajt e mbetur në kontratën e 29-vjeçarit.

Anësori portugez u transferua te Besiktasi në vitin 2010 nga Interi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)