0Shares

Një qen në Australi i quajtur Jack mund të mbajë në kokë gjësende të ndryshme.

Kafsha trevjeçare mban në baraspeshë objekte të ndryshme, si kanaçe, topa, libra, pemë, vezë, madje edhe një ibrik.

Pronarja e tij thotë se qeni kënaqet kur performon truqet e veta.

“Që në moshë të vogël e vërejtëm se ishte shumë i mençur, prandaj ia mësuam shumë gjëra, kjo është një prej tyre”, ka thënë pronarja e tij, 27-vjeçarja Nicole nga San Francisco. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)