0Shares

Ted Prangnell e ka fotografuar një grua të paemëruar, që qëndronte me të birin në cep të një shkëmbi që ndodhet në Kent të Anglisë.

Ajo rrezikonte të rrëzohej nga 120 metra lartësi, meqë në atë pjesë nuk kishte asnjë rrethojë.

Në cep të shkëmbit, së bashku me fëmijën

“Ishte sikur të mbaje fëmijën para gojës së ujkut, sepse të vegjlit nuk kanë kontroll dhe mund të vrapojnë papritmas”, ka shkruar Prangnell lidhur me rastin.

Kjo ndalohet të vizitohet, por ka të tillë që hynë aty së bashku me fëmijë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)