0Shares

Kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, e ka quajtur Milanin si ekipin e tij të dytë të zemrës pas Blaugranëve.

Dy gjigantët e futbollit evropian të mërkurën mbrëma zhvillojnë takimin e parë të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, ndërsa mbrojtësi spanjoll ka shprehur simpati për Rossonerët.

“Milani është ekipi që dua. Është skuadra ime e dytë”.

“Gjithmonë kam thënë se nëse largohem nga Barcelona do të dëshiroja të shkoj te Milani”, u ka thënë 34-vjeçari gazetarëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)