0Shares

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9.

Një ndër çiftet e shtëpisë më të madhe televizive është mes Donës dhe Musës.

Këta të fundit kanë pasur një mëngjes të përlotur, por edhe shkëmbim puthjesh të zjarrta.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)