0Shares

Të shtunën një menaxher i një pompe të derivateve në Fushë Kosovë ka njoftuar policinë se punëtori i tij ka keqpërdorur paratë e biznesit.

Ai ka marrë pazarin ditor, prej 2500 euro më të cilat ka shkuar të luajë bastore, njofton policia.

I dyshuari më pas është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)