0Shares

Majlinda Zeka sot është bërë nënë e fëmiut që e ka me reperin Majk.

Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja kohë më parë në Instagram, ku edhe ka shfaqur imazhe të djalit, por jo edhe të saj.

Kjo është domethënia e emrit Ruan Kjo është domethënia e emrit Ruan

Faqja Artistët Shqiptarë ka siguruar një foto nga salla e lindjes të Majlindës me djalin e saj të posa lindur.

Fëmiu i parë i Majlindës dhe Majk është pagëzuar me emrin Ruan.

Sipas informacioneve të para çifti vazhdojnë të jenë të ndarë, por do të kujdesen bashkë për Ruanin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)