0Shares

Spektakli i talentëve të këndimit i cili pritet të nisë shumë shpejt tashmë ka lansuar datat dhe lokacionet e zhvillimit të audicioneve.

Spektakli i cili prodhohet në Kosovë dhe transmetohet në RTK, Alsat M dhe Vizion Plus pritet të fillojë së shpejti.

Tashmë është konfirmuar se nga data 26 maj në Ferizaj fillojnë audicionet dhe mbarojnë në Prishtinë më 4 qershor.

Antarët e jurisë, prezantuesit dhe protagonistët tjerë pritet që të zbulohen së shpejti.

Albanian Star është format unik i spektakleve të talentëve të këndimit që tenton të sjellë diçka ndryshe nga spektaklet tjera të këtij lloji. /Telegrafi/

Audicionet mbahen në:
Ferizaj 26.05.2017,
Ulqin 27.05.2017,
Prizren 28.05.2017,
Gjilan 29.05.2017,
Gjakovë 30.05.2017,
Peja 31.05.2017,
Mitrovice 01.06.2017,
Tirane 02.06.2017,
Shkup 03.06.2017,
Prishtine 04.06.2017.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)