0Shares

Superylli jugkorean, Psy, do të performojë në ceremoninë e inaugurimit të presidentes së Koresë së Jugut, Park Geun-Hye.

Një zyrtar i qeverisë ka njoftuar të dielën se krijuesi i hitit “Gangnam Style” do të këndojë në ceremoninë që do të mbahet në muajin e ardhshëm.

Vendimi është marrë pas suksesit të jashtëzakonshëm të megahitit botëror.

Psy do të performojë para 60.000 njerëzish në evenimentin që do të mbahet në Seul më 25 shkurt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)