0Shares

Paris Saint-Germaini është kthyer në krye të tabelës pas triumfit minimal kundër Lille.

Goli vetëm në ndeshje u shënua në pjesën e dytë (66’), edhe atë ishte një autogol i kapitenit Aurelien Chedjou.

PSG pozicionohet në krye të tabelës së Ligue 1 me pikë të barabarta me Lyonin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)