0Shares

PSG besohet se është tejet i interesuar në shërbimet e anësorit të Manchestesr United, Nani.

The Sun shkruan se klubi francez e sheh anësorin portugez si kandidatin ideal për të zëvëndësuar brazilianin, Nene.

PSG do të ketë probleme që ta realizojë transferin pasi për Nanin të interesuar janë edhe Interi dhe Juventusi.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)