0Shares

Alec Horan i ka propozuar martesë Steph Gardner, derisa bënin ushtrime joga në një plazh të Havait, gjatë orëve të hershme të mëngjesit.

Burri 25-vjeçar, ia ka dalë ta kthente partneren një vit më të re me kokë poshtë dhe më pas e ka nxjerrë unazën e fejesës, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë, ajo nuk e ka humbur balancën dhe ka qëndruar si duhet, ndërsa është afruar për ta përqafuar.

“Ka dy vjet që jemi së bashku dhe të dy e duam shumë jogën. E planifikova këtë udhëtim për dy muaj dhe më vjen mirë që ia dola të filmojë”, ka thënë Horan lidhur me rastin.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihet çifti nga Shtetet e Bashkuara në lëvizjet që janë të pamundura për ata që nuk ushtrojnë.

“Nuk më befasoi kur e vuri kamerën, sepse ne shpesh filmojmë vetën duke ushtruar. Jam shumë e befasuar, por edhe e lumtur”, ka thënë Gardner pasi pranoi propozimin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)