0Shares

– Çfarë është burri yt me profesion?
– Është agronom i nivelit muzikor?
– Si ashtu?
– Thjesht, i ruan dhentë dhe i bie fyellit.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)