0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se të martën është arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policor gjatë kryerjes së detyrës.

Sipas raportit, dy zyrtarët policor kanë marrë lëndime trupore dhe të njëjtit kanë kërkuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)