0Shares

Sot në Komunën e Prishtinës hapet Qendra Informative Komunale për Bujqësi.

Në konferencën e hapjes së kësaj qendreje marrin pjesë drejtori i Bujqësisë Ferat Makolli, Hysni Thaçi nga Ministria e Bujqësisë dhe kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)