0Shares

Ai nuk është i pari në mes trashëgimtarëve të fronit mbretëror, por Princi Harry është mashkulli më i dëshiruar nga të pamartuarit në vitin 2013.

28-vjeçari ka dalë përpara 39 personaliteteve të njohura, mes të cilëve ishin edhe Geroge Clooney dhe Conor Kennedy, duke fituar titullin që ndan revista Town & Country.

Skandalet e tij që u bënë publike së fundmi, kjo revistë i ka përshkruar si pjesë e sharmit të princit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)