0Shares

Të gjithë përdoruesit e platformës GjirafaVideo, tanimë do të mund të argëtohen duke i parë skeçet e treshes humoristike “Stupcat” me vetëm një klik në: https://stupcatvideo.gjirafa.com/.

Lidhur me këtë bashkëpunim është bërë e ditur të Hënën e javës së kaluar, ku me një ceremoni zyrtare kanë deklaruar se do të jenë pjesë e Gjirafa Video.

I gjithë materiali i kësaj tresheje ka të gjitha të drejtat autoriale të rezervuara që u takojnë Stupcat Group, dhe çdo keqpërdorim apo kopjim i këtij materiali është i mbrojtur me ligj.

'Egjeli' vjen në muajin mars në gjirafa.com (Foto/Video) 'Egjeli' vjen në muajin mars në gjirafa.com (Foto/Video)

Poashtu, më 2 Prill pritet që edhe të fillojë transmetimi i serialit “Egjeli” pikërisht në këtë platformë.

Në muajt në vijim priten shumë projekte të reja nga ky bashkëpunim i cili përveç që do ti disponojë adhuruesit, gjithashtu do të ketë ndikim edhe në zhvillimin e ekonomisë dhe hapjen e vendeve të reja të punës, siç edhe është cekur në deklaratën për media javën që lamë pas.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)