0Shares

Grupi i tretë u studenteve do ta fillojnë praktikën më 1 qershor ka njoftuar Ministria e Financavev (MF).

“Ministria e Financave njofton të gjithë studentët e përzgjedhur për grupin e III-të, nga Universitetet me të cilat ka ‘Marrëveshje Bashkëpunimi’ për mbajtjen e praktikës në Ministrinë e Financave, se praktika do të filloj më 01.06.2017”, thekson komunikata e MF-së.

Më gjerësisht, studentët mund të informohen në administratën e Universitetit ku ata i vijojnë studimet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)