0Shares

Përbërësit:

– 4 patate të kuqe,
– ½ filxhani gjalpë (të shkrirë),
– 1 filxhan djathë të freskët të grirë në rende,
– 2 vezë,
– ¼ filxhan qepë e grirë,
– 1 lugë të vogël qepë pluhur,
– 1 lugë të vogël rigon,
– ½ lugë të vogël piper.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)