0Shares

Google ka shtuar një sektor të ri në dyqanin online për Android. Sektori i titulluar “aplikacioni javor pa pagesë” shfaq një aplikacion pa pagesë secilën javë, sikurse tregon vet emri, duke i mundësuar përdoruesve ta shkarkojnë atë pa pagesë.

Për të pas qasje në këtë sektor, duhet të shkoni në faqen “Apps” të Play Store.

Për momentin, aplikacioni pa pagesë për këtë javë është loja Card Wars – Adventure Time.

Ky tipar nuk është i gatshëm për pajisjet iOS.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)