0Shares

Mesfushori i Romës, Miralem Pjanic, beson se paraqitjet e mira të ekipit në ndeshjet e fundit dëshmojnë se ata po shkojnë në drejtimin e duhur.

“Ne jemi të kënaqur me çfarë kemi arritur deri më tani dhe duam të vazhdojmë kështu. I kemi edhe dy ndeshje para krishtlindjeve dhe duhet të jemi të fokusuar”.

“Fitimi i ndeshjeve ju ndihmon të fitoni edhe ndeshje tjera. Ne jemi duke shkuar në drejtimin e duhur dhe ekipet tjera kanë filluar të na frikësohen”, ka thënë Pjanic për Gazzetta dello Sport./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)