0Shares

Vikend grykësish: Kënaquni me pite- shpagetën fenomenale.

Përbërësit:

– Shpageta,
– Gjalpë,
– Hudhra,
– 2 vezë,
– Thërrmija buke,
– Parmezan,
– Qepë,
– Mish viçi i bluar,
– Domate,
– Salcë,
– Pure domatesh,
– Gjizë,
– Origano,
– Djathë mocarela.

Shikojeni videon dhe mësoni se si ta gatuani këtë pite të shijshme, transmeton Telegrafi.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)