0Shares

Kantautori i njohur shqiptar, Pirro Çako, ka publikuar albumin e tij më të ri të titulluar “Ashensor”, i cili tashmë është edhe në shitje.

Ky është albumi i tretë i Pirros, i cili rikthehet pas një kohe të gjatë largimi dhe periudhave të vështira në jetën private.

Kënga kryesore e albumit e mban dhe titullin e albumit, titullohet “Ashensor” dhe mund ta shikoni më poshtë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)