0Shares

Cristiano Ronaldo tashmë ka edhe picën e tij falë shefit Domenico Crolla, i cili ka hapur një restorant italian në Gllasgou të Skocisë.

Përveç lojtarit të Real Madrid, kuzhinieri ka bërë pica edhe me fytyrën e Papa Françeskut, Barak Obamës, Merlin Monrosë, Rihanës apo Robi Uilliamsit.

Përbërësit e picës janë të thjeshta: salcë domateje për hijet dhe djathë për dritën. /TopChannel/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)