0Shares

Drejtori i Arkivit shtetëror, Filip Petrovski sot ka qenë i thirrur në Prokurorinë Themelore Publike për shkak akuzës kundër tij e inicuar nga rrjeti social ‘Twitter’, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Bëhet fjalë për cicërimën në të cilën Petrovski thotë: Erdhi ‘qoseja’ dje. A ka ulëritës për t’u dëgjuar. Dy vjet e gjysmë e keni keqtrajtuar të gjithë kombin. Në derë do tu cingërojë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)