0Shares

Në Blackburn të Anglisë, një i ri i paidentifikuar e ka thyer xhamin e stacionit të autobusit, duke u përplasur për të.

Videoja e postuar më poshtë tregon momentin e hedhjes, teksa shokët e tij qeshin dhe e filmojnë, transmeton Telegrafi.

Nuk dihet nëse ai ka marrë ndonjë lëndim, apo nëse veproi në gjendje të dehur. Por, askush nuk ka koment të mirë për të. Madje, shumica i kritikojnë miqtë e tij që nuk e kanë ndalur.

“Shumë shpesh shoh xhamat e stacioneve të thyera, ndoshta kjo është forma se si dëmtohen”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)