0Shares

Los Angeles Lakers dhe Milwaukee Bucks kishin një ndeshje shumë të tensionuar mbrëmjen e të premtës.

Dy ekipet e pjesës së poshtme të tabelave në konferencat e tyre u përballën në një duel ku Bucks hynë si favoritë absolut.

Me epërsinë në 10 pikë për Bucks, ishte Nick Young ai që në një moment u përplas me një lojtar të Bucks duke e shtyrë atë.

Menjëherë reagoi Greg Monroe i Bucks duke goditur Nick Youngun, para se D’Angelo Rusell të hynte në ndihmë të bashklojtarit, për t’u goditur sërish nga Monroe.

Të tre lojtarët u përjashtuan nga loja prej gjyqtarëve dhe takimi vazhdoi normalisht deri në fund ku Bucks shënuan fitore.

Bucks e fituan takimin me 4 pikë epërsi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)