0Shares

Ka përfunduar gara në kampionatin evropian për xhudistin, Akil Gjakova.

Xhudisti kosovar është mposhtur në raundin e tretë, duke mos arritur të marrë medalje.

Gjakova humbi nga xhudisti suedez, Tommy Macias në luftën deri në 73 kilogramë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)