0Shares

Ka shpërthyer një zjarr në kryeqytetin britanik të Londrës.

Ajo ka përfshirë disa prej fushave të tenisit, ku zhvillohet turneu i famshëm Wimbledonit.

Në vendin e ngjarjes janë shfaqur zjarrfikësit dhe njësitet tjera të shpëtimit për të ndal zjarrin.

Theksojmë se turneu i Wimbledonit këtë vit fillon më 3 korrik dhe përfundon më 16 korrik. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)