0Shares

Ekzistojnë shumë këshilla se si t’i rregulloni shpejt flokët dhe të dukeni shumë bukur.

Mirëpo, për shumicën e rregullimeve të tilla të flokëve është e dëshirueshme të keni flokë të gjatë.

Kjo video do t’ju tregojë se si vetë të bëni gërshet fenomenal, por mund ta bëni edhe në flokët e cilësdo gjatësi.

E dini e ç’është më e mira nga e gjithë kjo?

Ju duhen vetëm 2 minuta që t’i rregulloni vetë!

Procedurën e rregullimit shikojeni në video.

Shpejt, lehtë dhe shumë bukur, apo jo?

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)