0Shares

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, e ka quajtur bashkëlojtarin e tij Victor Valdes, si portierin më të mirë në botë.

Është njoftuar se portieri spanjoll nuk do ta vazhdojë kontratën me Blaugranët.

“Është një vendim personal. Si lojtar, nuk dua ta humbim Victorin, sepse është portieri më i mirë në botë për mua”.

“Si person, e respektoj dhe e mbështes vendimin e tij, megjithatë secili është shef i jetës së vet”, u ka thënë 28-vjeçari gazetarëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)