0Shares

Në ditët e fundit është folur për një ofertë të Bayern Munich drejt mesfushorit të Guangzhou Evergrande, Paulinho.

Lojtari luan në Kinë prej se e la Totenhamin në vitin 2015.

“Është normale që të ketë spekulime në industrinë e futbollit. Por dua tua bëjë të ditur që nuk ka oferta të tilla”.

“Për të qenë i qartë, Bayern Munich nuk më ka dërguar ofertë”.

“i lojtar jam i fokusuar në lojën e time dhe përmirësimin tim”, ka thënë Paulinho. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)