0Shares

Mesfushori i Corinthians, Paulinho, është përcaktuar se për cilën skuadër dëshiron të luajë edhe ajo është skuadra e gjigantit italian, Interit.

Globoesporte raporton se Paulinho dëshiron që sa më shpejt të përfundojë transferimi i tij te Interi, përkundër interesimit të madh të Manchester Cityt.

Por, do të varet shumë nëse Sneijder do të largohet gjatë janari, pasi qëndrimi i tij do të shtynte transferin e brazilianit për qershor.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)