0Shares

Përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë dorëzuar në KQZ, listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit.

Po ashtu dorëzimin e listave e ka bërë edhe koalicioni i madh PDK-AAK-Nisma për Kosovën./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)