0Shares

Parfumi ‘Dazzle’ nga koleksioni i Paris Hilton ka dalë në ankand në eBay, ndërsa paratë e fituara nga shitja e tij do t’i dhurohet grupit që lufton për të drejtat e homoseksualëve (GLAAD).

31-vjeçarja ka vendosur ta dhurojë një shishe me parfum, e cila është e dekoruar me kristale për të ndihmuar këtë kopulacion.

“Paratë nga shitja e parfumit tim të fundit ‘Dazzle’ në ankand, të cilin e kam dekoruar vetë, do t’i dhurohen GLAAD-it për qëllime bamirësie”, ka shkruar Paris në Twëitter.

Çmimi i parfumit deri më tani është ngritur në 2.300 dollarë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)