0Shares

Kandidati për kryeministër nga Lidhja Demokratike e Kosovës, për gati një javë nuk foli për medie.

Por, kur Klan Kosova e takoi në Mal të Zi, Avdullah Hoti ishte i prerë. Ai tha se LDK nuk do të bëjë koalicion as me PAN e as me VV. Me të parët për shkak se e rrëzuan Qeverinë e Isa Mustafës, e me të dytët për shkak se e ndihmuan PDK-në.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)