0Shares

Ditën e sotme një aksident i rëndë ndodhi në aksin Rrëshen-Thirrë, pjesë e Rrugës së Kombit.

Në këtë ngjarje aksidentale u përfshinë një automjet tip “Golf” me targa AA 411 OU, dhe një kamion tip “Benz” me targat AA 471 BP.

Të plagosurit morën ndihmën e parë nga dëshmitarët e rastit nga të cilët 3 prej tyre janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa njëri prej tyre ka marrë plagë më të lehta dhe është mbajtur në Spitalin e Rrëshenit.


Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)