0Shares

Në Britani të Madhe janë përhapur disa pamflete, që tregojnë se sa shumë shpenzon institucioni shëndetësor për barnat që jepen falas.

Mirëpo, në një hapësirë ku do duhej të ishin vetëm dy tableta, është krijuar edhe një imazh i papërshtatshëm, transmeton Telegrafi.

Dizajni i papërshtatshëm në mes të pamfletit

“Po që se do të ngjante paracetamoli, me këtë pjesë të trupit të meshkujve, më kurrë nuk do ta përdorja” është një koment lidhur me rastin.

Megjithëse ka shumë mahi për këtë dizajn, pamfletet ende po vazhdojnë të shpërndahen, në mënyrë që të arrihet qëllimi mbi barnat. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)