0Shares

Nëse edhe gjatë këtyre ditëve të fundit të dimrit dëshironi të dukeni moderne, vishni pallto të ngrohtë apo pelerinë.

Nxirreni në pah shtatin
Nëse e adhuroni lëkurën, freskojeni pallton e preferuar me jelek. Do të dukeni atraktive dhe do ta keni më ngrohtë.Edhe pelerinat ngrohin mirë
Edhe këtë sezon kreatorët na kanë ofruar modele të ndryshme të cilat shkojnë bukur edhe me funde, edhe me pantallona.Në stilin ushtarak
Palltot të inspiruara nga uniformat ushtarake tashmë disa sezone janë në trend, sepse shkojnë shumë mirë me gardërobën komode gjysmësportive.Modelet glomaze
Damave, të cilat i duan fustanet voluminoze, u rekomandojmë modele të reja të me volum të madh. Shumica e modeleve janë të thjeshta, gjë që i bëjnë shumë praktike. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)