0Shares

Versionin e saj të ri të shfletuesit me platformën e re do ta prezantojë në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë.

“Shifra prej 300 milionë përdoruesve shënon vetëm fazën e parë, mirëpo gara vazhdon” ka thënë Lars Boilesen, drejtor ekzekutiv i Opera Software.

Sipas tij, kjo është rritja më e shpejtë e numrit të përdoruesve e cila është regjistruar ndonjëherë.

Tani, fokusi i Opera do të jetë në marrjen e tregut të ri të shfletuesve mobil nga rivalët si iOS dhe Android. / Telegrafi /

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)